bayrampaşa kameralı tesisatçı

Bayrampaşa kameralı tesisatçı servisimiz robotla tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri vermektedir. Isınmayan kaloriferlerde petek temizliği veren servisiz. Isınmayan tesisat problemleri genellikle kış aylarında karşımıza çıkar. Çünkü bu aylar soğuk olduğu için kombiyi çalıştırırız ve peteklerin ısısından yararlanıp kendimiz ısınmaya çalışırız. Ama bazen durum istediğimiz gibi gitmemektedir. Bu ne demek oluyor? Şöyle ki peteklerin içerisinde biriken yabancı maddeler peteğin ısı yaymasını engeller. Peteğe dokunduğunuz zaman bir tarafı soğuk diğer bir tarafının ise sıcak olduğunu anlayabilirsiniz. Aslında bu soğuk olan yerlerinde ısınması gerekmektedir. İşte bu problemin çözümü çok basit. Bu yabancı atıklar peteği tıkadığı için kalorifer işte bu yüzden soğuma yapmaktadır. Bunları temizlemek ise bizim işimizdir. Makineli cihazlarımızla peteği sökmeden tek bi petek tarafından bütün tesisata basınçlı su ve petek temizleme kimyasalı uygulamaktayız. Bunun sayesinde petekler eski ısısına kavuşup sizlerde doğal gaz tasarrufu yapmış olacaksınız.

Bayrampaşa Kameralı Tesisat Ustası

Bayrampaşa kameralı tesisatçı balkon, mutfak ve tuvalet gibi yerlerden aşağı kata doğru akan su akıntılarını kameralı su kaçağı tespiti servisi ile çözmekteyiz. Su kaçakları evinizin herhangi bir bölgesinde oluşabilir. Bu oluşma sonrası ya kendi evinizde ya da komşunuzun evinden kendisini belli edebilir. Kaçak meydana geldiğinde yerli yersiz ıslanmalar ile bunu sizlerde anlayabilirsiniz. Ancak nerede olduğun hakkında pek bir bilginiz olacağını zannetmiyoruz. Çıplak gözle bakan çoğu insan da bunu göremez zaten. Bizim kullandığımız robot cihazlar sayesinde bu kaçakları noktasal olarak görmekteyiz. Hatta bunları hiçbir kırma dökme işlemi olmadan yapmaktayız.

Bayrampaşa kameralı tesisatçı tıkalı halde olan tuvalet, lavabo ve banyo gibi yerlerde tıkanmayı açmak için makineli tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Tıkanmalar genellikle içerisine atmış olduğumuz atıklardan dolayı tıkanmaktadır. Bazen bu tıkanıklıklar eğim hatası gibi nedenlerden de olsa da genellikle kend hatamızda dolayı olur. Tadilatsız çözümler istiyorsanız makineli hizmet veren firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


TIKLA ARA ☎ 0212 544 36 75