Numunebağ Su Kaçağı Tespiti

Numunebağ su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda kameralı robot cihazla su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri verilmektedir. Su kaçağı tespiti Bayrampaşa ekiplerimiz Numunebağ mahallesi bölgesine hizmet vermektedir.

Numunebağ Cihazlı Tesisatçı

Bayrampaşa Numunebağ su tesisatçısı tam bir sene boyunca devam edecek garanti kapsamı içinde örneğin bir tuvalet içine yönelik kameralı su kaçağı tespiti yapabilir. Bu işlem yalnızca sıhhi tesisat alanına dahil edilen kanallarda yapılabilir. Örneğin bir temiz su borusu için farklı bir takım metotlarımız vardır ve hepsi inceleme, teşhisi ortaya koyma ve net olarak sızıntıyı görerek kapatma şeklindedir. Numunebağ su kaçağı tespiti olarak firmamızca temiz su tesisatındaki kaçaklar içinde özel su kaçağı cihazları ile denemeler yapılabilir. Bunlardan bir tanesi de ses aygıtlarıdır. Zemin dinleme sistemleri ile kaçak durdurma gibi isimler de verilebilir. Ses dalgalarının su sızıntısı esnasında bazı farklı oluşumlar içine girer ve birkaç metrelik bir boru düşünürseniz oradaki şebeke suyu sızıntı olan ile olmayan bölge arasında bariz değişik olacaktır. İşte bu farklılıkları ses dalga analizi ile kırmadan su kaçağı tespiti gibi eşsiz bir yöntem ile bulmaktayız. Yalnızca Bayrampaşa su kaçağı bulan firmalar gibi sınıflandırmamız yoktur, durdurmak içinde sıvı dolgulu ve dışa doğru boru içinden başlayan yolculuğu son bulurken katılaşmaya başlayan sistemler ile de desteğimiz vardır.

Numunebağ su kaçağı tespiti tüm atık borularına dair gider içleri görüntüleme kameraları ile su kaçağı bulan tesisatçı unvanı vardır. Tamir işlemleri genelde iki türlüdür. Parça kırılması var cihaz konumlarını hızlıca belirler ve gereken yapılır. Tam tersi sızıntı varsa ve küçük boyutlarda ise içten düzeltme gibi adımlar daha öne çıkacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


TIKLA ARA ☎ 0212 544 36 75