Altıntepsi Su Kaçağı Tespiti Bayrampaşa

Altıntepsi su kaçağı tespiti Bayrampaşada servis hizmeti veren kameralı su tesisat ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Su kaçağı tespiti Bayrampaşa aynı gün içinde su kaçak bulma ve onarım servisi vermektedir.

Altıntepsi Su Tesisatı Kaçak Kontrolü

Altıntepsi su kaçağı tespiti Bayrampaşa ustalarımız ile evlerinizdeki bodrum katlarına ilişkin su taşmalar, baskınları, boru patlamaları kısacası bu bölmeyi atık veya temiz suyun kaplaması çalışmalarına ilişkin çalışmalar yapmaktayız. Elbette tüm işlemlerimiz bundan dolayı değildir, sadece minik bir örnek olması için örnek bir sorun ve neler yapabiliriz konusuyla ilgili bazı açıklamaları sizlerle hemen paylaşalım. Altıntepsi su kaçağı tespiti Bayrampaşa kadromuz ile örneğin bahçenizde belki su olduğunu düşünerek kuyu oluşturmaya çalışabilir ve suyun aşırı şekilde gelmesiyle fazla derine ulaşamadan çalışmaları durduruyor olabilirsiniz. Toprağın bir bölümünün suya doyduğu anlamına gelmektedir. Veyahut toprağa geçmekte olan bazı kaçaklar vardır ve adeta sulamıştır, o hasar giderildiği zaman kuyuya tam şekilde su geçmeyebilir. Fakat karşınıza çıkabilecek sorunlardan bir tanesi de ilgili bahçeye ait apartmanın zeminin bir altı yani bodruma ilişkin baskınların oluşmasıdır. Bu atık veya temiz sulara ilişkin olabilir ve incelemeler neticesinde anlaşılacaktır. Bazen bu tür olaylar konusunda bizleri arayan müşterilerimiz oluyor ve bazen İSKİ hattına dair kaçakları bulabildiğimiz gibi bazen kaynak suyu bulunan bir bölgeden geldiğine tanık olabiliyoruz. Kaynak suyu araştırması, olup olmadığının kontrolü, drenaj hattı ve tabi ki su izolasyon eksikliği var mı yok incelenmesinden sonra kesin neticeyi ortaya koyabiliriz.

Altıntepsi su kaçağı tespiti Bayrampaşauzman kadromuz ile tüm ekiplerimizle güven içinde sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Eğer karşınıza direkt apartmanı ilgilendiren değil de binalarınızın duvarları veya tesisatlara ilişkin sorunlar çıkmış ise bizleri mutlaka arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


TIKLA ARA ☎ 0212 544 36 75