Bayrampaşa Su Kaçaklarını Cihazla Bulan Firma

Bayrampaşa su kaçaklarını cihazla bulan firma Çözüm Merkezi pis su , temiz su ayrıt etmeden her türlü kaçağı 1 yıl garantili olarak bulup onarmaktadır. Su kaçağı tespiti Bayrampaşa işletmemiz kaynağı henüz belli olmayan ve düzenli olarak su çıkışı oluşturan tesisatların evlerinizde veya komşularınızdan akan bir durum varsa onlarla alakalı da araştırma yaparak problemi ortaya koyabilir. Öncelikle banyonuzun tavanında size ait olan bir tesisat yoktur. O halde üst komşudan kaynaklanması daha büyük bir ihtimal gibi gözüküyor. Biraz daha örneğimizi detaylandıralım.

Bayrampaşa su kaçaklarını cihazla bulan firma kuruluşumuz ile hızlı şekilde tavana ses detektörü tutarak aslında bir miktar inceleme yapabiliriz. Akan sular veya tavanda oluşan nemin kaynağı, sizin banyoyu kullanmanız sonucunda oluşan buhardan kaynaklanmadığını belirtelim. Çünkü öyle olsaydı havalandırma yapmanızdan sonra geçmesi gerekirdi. Bazen komşunuz evini tesisatçılara açmak istemez ve zorluk çıkarır. Bu durumda biz araştırmamızı yaparak size problemi açıklayacak şekilde bilirkişi raporu düzenleyebiliriz. Bu raporu isterseniz komşunuza iletirsiniz ve tekrar bizleri ararsınız. Ardından mahkeme sürecine taşınacak olunursa eğer eli güçlenen siz olursunuz. Eğer anlaşırsanız ve sızıntıyı durdurmamızı isterseniz bu durumda üst kattaki balkon zeminden başlamak üzere inceleme yaparız. Belki zemine döşenen ve uzun bir zaman önce yerleştirilen klozete akan sifon suyuna ait olabilir.

Bayrampaşa su kaçaklarını cihazla bulan firma ile son sistem tekniklerimiz ile zeminden gelen su sesleri esnasında ve suyun biriktiği kısımlarda özenli olarak çalışma ile gerçekten problem hızlıca yok edilebilir. Bir su kaçağını en iyi durduran sızdıran boruları tespit ve değişim aşamasıdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


TIKLA ARA ☎ 0212 544 36 75