yıldırım mahallesi su kaçağı tespiti

Yıldırım Mahallesi su kaçağı tespiti yapan firma olarak su tesisatlarında meydana gelen su kaçaklarını tespit edebilmek için kameralı su arıza tespiti cihazları kullanmaktayız. En sık yaşanan tesisat problemlerinden birisi olan su kaçağı erkenden tespit edilerek tamir yapılmaması durumunda büyür ve daha ciddi zararlara sebebiyet verebilir. Su kaçak tespiti hizmeti kaçağın kaynağını, oluştuğu bölgeyi ve tamirini kapsamaktadır. Su faturasındaki artışlar, duvarlarda meydana gelen kabarmalar ve fayans aralarındaki renk değişimleri gibi durumlar ile karşı karşıya kalan vatandaşların bir an önce profesyonel firmalardan yardım istemesi gerekmektedir. Daha çok mutfak, banyo ve tuvalet gibi boru hatlarının döşendiği ortamlarda meydana gelen su sızıntısı eski binalarda boruların zamanla yıpranması, yeni yerlerde ise boruların hatalı monte edilmesi ve kalitesiz malzeme kullanımından ortaya çıkabilmektedir.

Yıldırım Mahallesi Kırmadan Kaçak Tespiti

Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi su kaçağı tespiti hizmetini gerçekleştiren firmamız öncelikle kaçak tespit işlemi yapmaktadır. Temiz su kaçaklarında, suyun sızıntısına göre değişmek ile birlikte termal kamera veya dinleme cihazı gibi teknolojik aletler ile tespit yapılmaktadır. Eski binalarda genellikle demir boruların kullanılması ve bu borunun çürüyerek işlevini yitirmesi tüm tesisatın değiştirilmesini gerektirmektedir. Eğer boru çürümemişse sadece sorunlu bölgede onarım işlemi yapılmaktadır. Pis su kaçaklarında pimaş içi gözlem kameraları ile tespit işlemi yapılmaktadır. Bu cihazların varlığı ve kullanımı deneme yanılma yoluyla yapılan işlem sonrası oluşan hasarı ve maddi zararı en aza indirmektedir. Bu makineler sayesinde işlem kolaylıkla ve kısa sürede tamamlandığı için çoğu firma bu aletleri kullanmaktadır. Noktasal tespit yapabilen bu cihazlarla sızıntının olduğu alan belirlenmektedir.

Yıldırım Mahallesi su kaçağı tespiti işleminde kullanılan cihazlardan bir tanesi olan akustik dinleme cihazının hassas dinleme aparatı sayesinde kaçağın meydana geldiği nokta veya noktalar kolayca bulunmaktadır. Bunun yanı sıra en etkili yöntemlerden biri olan termal kamerayla sıcak suda ki kaçak da tespit edilmektedir. Yaptığımız işlemlerde servis fiyatımız da oldukça düşüktür. Bu profesyonel hizmetlerden yararlanmak için bizler ile iletişime geçmenizde fayda bulunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


TIKLA ARA ☎ 0212 544 36 75