Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa su kaçağı tespiti yapan su tesisatçısı telefon numarası 0212 544 36 75 kameralı robot makinelerle su kaçağı olan yer noktasal olarak bulunur ve tamir edilir. Çözüm Merkezi tesisat firmamızın Bayrampaşa şubesini arayarak aynı gün içinde tesisat problemlerinizi giderebilirsiniz.

Su kaçağı tespit işlemi oldukça önemli olan ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Bu işlemleri yaptırırken acemi ustalarla ve eski tip sadece tecrübeye dayanan yöntemlerle tespit yaptırmak yerine, gelişen teknolojiyle beraber, oldukça ileri düzey aletlerle bu işlemler yaptırılabilir. Günümüzde geçerliliğini yitirmiş yöntemleri kullanan kişi veya firmalarla çalışmamanızı öneririz. Eğer olurda Bayrampaşa su kaçağı tespitinizi eski yöntemlerle yaptırmaya kalkarsanız, evinizin birçok yerinde, su kaçağı tespit edilirken hasarlar oluşacak ve işlemin bir sonuca varması oldukça zaman alacaktır. Yine bununla beraber her zaman sorunda tam anlamıyla çözüme kavuşmayabilmektedir. Bayrampaşa su kacağı tespitinin nasıl yapıldığına geçmeden önce öncelikle su kaçağının belirtilerini inceleyelim:

Evde herhangi bir değişiklik olmadığı halde, su faturanızda anormal bir artış var ise su kaçağı tespiti yaptırma vaktiniz gelmiş olabilir. İşyeri veya evinizde böcekler görmeye başlamış veya aynı şekilde işyeri veya evinizin duvarlarında anormal bir şekilde nem oluşmuşsa yine su kaçağı olabilmektedir. Bunun yanında banyo yeni yenilenmişse ve alt komşunuzun su akması konusunda şikâyetleri varsa yine su kaçağı söz konusu olabilir. Su sayacınız, evde herhangi bir şekilde su kullanılmadığı halde dönmeye devam ediyorsa yine bir su kaçağı durumu mevcut olabilir. Peki, bu belirtilerden bir veya birkaçı sizde mevcutsa ne yapmalısınız? Size en yakın su kaçağı tespiti yapan ilgili kişilerle görüşüp bir an önce tespitinizi yaptırıp sorunu çözmelisiniz. Bu doğrultuda Bayrampaşa su kaçağı tespiti işlemleri, oldukça geniş bir hizmet alanından oluşmaktadır.

Bayrampaşa su kaçağı tespiti yapmak günümüz teknolojisiyle beraber oldukça kolaydır. Bu teknoloji sayesinde ev veya işyerinde herhangi bir yer kırılıp dökülmemekte ve oldukça hızlı bir şekilde sonuca götürmektedir. Akustik dinleme cihazı adıyla anılan bu cihaz, su sesine hassas bir şekilde duyarlılık gösterip tespit etmektedir. Bu noktasal tespitle beraber, sorun sadece bir fayans kaldırılarak halledilmiş olmaktadır. Bu akustik dinleme cihazıyla birlikte artık moloz yığıntılarıyla uğraşmayacak ve planları bozmak zorunda kalmayacaksınız. Akustik dinleme cihazının yanı sıra birde termal özellikli bir cihazda sıklıkla kullanılmaktadır. Termal özellikli cihaz ise ısıya duyarlı olarak su kaçağını tespit etmektedir.

TIKLA ARA ☎ 0212 544 36 75