Bayrampaşa Su Arıza Tespiti

Bayrampaşa su arıza tespiti yapan makineli tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden su kaçağı bulma ve tamir servis hizmeti alabilirsiniz. Su kaçağı tespiti Bayramaşa şubemizi arayarak ev ve iş yerlerinde oluşan su arızalarını bilgisayarlı cihazla ile giderebilirsiniz.

Su Kaçağı Arıza Tespiti Bayrampaşa

Bayrampaşa cihazla su arıza tespiti ile cihaz kullanarak su kaçağı bulma tekniklerimiz İstanbul’da devam ediyor. Semtinize, mahallenize yakın ve uzman bakış açısı ile aynı gün içinde sorunlardan tam anlamı ile kurtulmanızı sağlayacak Çözüm Merkezi ekiplerini tercih etmeye ne dersiniz? Neler mi yapıyoruz? Her türlü şebeke su borusu delinmesi, damlatması, patlaması, sızdırması konularında ses detektör ve beton içi dinleme aygıtları ile seslerden yola çıkarak tam yerleri bulabilir ve orada hemen düzeltici önlemler alabiliriz. Bayrampaşa su arıza tespiti ile elektronik cihaz kullanarak örneğin alt kata su sızıntısı gibi işlemlerimiz de mevcuttur. Buradaki örneğimiz ise sıcak su borusu parçasının çıkması ve her ısıtma işleminde bataryadan hiçbir şekilde su gelmemesi, betonun olduğu gibi ıslanması gibi vakaları inceleyelim. Sistemin tekrar sıcak su üretmesi sağlanır ve ilgili cihazın boruları beton içinde bile olsa termal cihaz ile nereye kadar ilerlediği ve nereden tam olarak sızıntı oluşturduğu bulunabilir. Bu çalışma ile matkap vurulacak ve betonun delinmesi gibi adımların uygulanacağı bölge inanın çok az olacaktır.

Bayrampaşa su arıza tespiti ile delinen borularda su arıza tespiti gibi işlemlerimizde suyun şebeke borularından tahliye edilmesi ve yerine basınç testi yapılmasına uygun olan havanın eklenmesi ile de kesin sonuçlar alınabilir. Damlatma boyutu çok küçük ise sıvı şeklinde bazı ürünler ile o bölgelerde garantili tıkaç vazifesi görebilecek çözümlerimiz de tadilat olmadan uygulanabilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


TIKLA ARA ☎ 0212 544 36 75