İsmetpaşa Su Kaçağı Tespiti Bayrampaşa 0551 231 83 55

İsmetpaşa su kaçağı tespiti Bayrampaşa ekiplerimiz kırmadan dökmeden kameralı su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerini aynı gün içinde vermektedir. Su kaçağı tespiti Bayrampaşa şubemiz hızlı servis imknaları ile bölge mahallelerinde hizmetinizdedir.

Bayrampaşa İsmetpaşa Kaçak Su Bulma

İsmetpaşa su kaçağı bulma teknik anlamda üstün bazı makineler ile söz gelimi alt komşuya sızıntı gibi durumları garantili olarak yerlerini tespit edecek düzeyde çalışma ile bulabilir. Bu su hareketi yalnızca duvarda değil, parkelerin, fayansların altlarında da olabilir ve bazen asitli temizleyiciler fayans aralarındaki macunda mikro hasarlar oluşturur ve orada kaçak varsa gün yüzüne çıkar. Bizler ise termal kamera gibi ısı ve boru içi hareketleri dışarıdan analiz eden teknikler ile en ufak yıpranma meydana getirmeden kaçak yerlerini bulabilmekteyiz. İsmetpaşa su kaçağı tespiti ile evinizde olmadık yerleri kırmadan su sızıntısı oluşan bölgeleri anlamaktayız. Karşımızda boru patlaması varsa su çıkışı bariz ortada olacaktır ve bunları anlamak o kadar zor değildir. Ayrıca bizler gizli su sızıntısı gibi durumlar içinde analiz yapabiliyoruz. Örneğin, lavaboları kullandınız ve siz farkında değilsiniz yalnız alt kat komşunuzun tavanı yavaştan ıslanmaya başladı yani lavaboda veya duvar içlerindeki aynı hatta bir sızıntı var. O süreçten sonra tatile gitmişseniz ıslaklık kuruyacaktır. Yalnız tekrar kullanım, aynı problemin yaşanmasına neden olur. Bizler lavabo banyodaysa o bölgede ne kadar atık sistem varsa hepsinin tek tek kanallarının içlerine kameralar yerleştirilerek problemi anlayacak cihaz sistemi ile anında çözüm önermekteyiz.

İsmetpaşa su kaçağı tespiti sizlere enerji sistemlerine ait su arıza tespiti gibi durumlarda hizmet verebilmekteyiz. Çatı veya bodrum, otopark bölümü, toprak altından gelen su sesleri gibi çok çeşitli durumlar için bizleri arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


TIKLA ARA ☎ 0212 544 36 75