bayrampaşa su kaçağı arıza tespiti

Bayrampaşa su kaçağı arıza tespiti yapan firma olarak su tesisat borularında meydana gelen su kaçağı arızalarını kameralı su kaçağı bulma servisimiz ile hızlı ve pratik yollarla bulmaktayız. Su borusundaki akıntıyı önleyen firmayız. Su kaçağını bulmak geçmiş zamanlarda çok zahmetli bir iş olarak karşımıza çıkmaktaydı. Mutfak fayansından alt kata su akıyor ise fayansın olduğu yer kırılır , tek tek borulara ulaşılır bakılırdı. Biz çok önceden gelişmiş cihazlara geçmiş bulunmaktayız. Fayansı matkapla kırmadan araştırma ve analiz yapacak türde adımlarla hareket etmekteyiz. Bu durum daha sağlıklı su arıza tespiti işlemleri yapmamızı sağlamaktadır.

Bayrampaşa Su Kaçağı Arıza Tespit Servisi

Bayrampaşa su kaçağı arıza tespiti cihazla suyun nereden geldiğini bulan tesisatçı firmasıdır. Göz ile görülemeyecek kadar az miktarda suyun sızıntı halinde aktığı sorunu düşünün. Su belli alanda toplanıyor fakat çok geç fark ediyorsunuz. Bu su sızıntılar için belli başlı cihazlarımız vardır. Test pompası herhangi bir daireye ait tesisata ölçüm yapılmasını sağlayan sızıntı varsa basınç test sonuçlarında görüntüleyen cihazdır. Aklınıza gelecek pek çok tesisat , hatta gider borularında bile uygulanabilir. Kırılma , çatlama ve damla şeklinde su sızıntıları dahil hepsini araştırabiliriz. Tesisat içerisine aktarılacak olan onarım sıvısı ile sızıntı alanına ulaşan ilaç o noktaları kapatabilir. Zaten ulaştıktan sonra suyun sızıntısının durduğunu ölçüm yaparak ve tam olarak sorunun yok olduğundan emin olmaktayız.

Bayrampaşa su kaçağı arıza tespiti işlemlerinde kırmadan su kaçağı arıza tespiti hizmeti veren firmadır. Yukarıda anlatmış olduğumuz işlemlerde hiçbir kırma dökme işlemi yapmamaktayız. Bu sayede Bayrampaşa su arıza tespiti firması olarak en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi konumunda bulunmaktayız. Sizlerde böyle profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız 0551 231 83 55 numaralı telefondan da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


TIKLA ARA ☎ 0212 544 36 75