Bayrampaşa Robot Cihazla Su Kaçağı Bulma

Bayrampaşa robot cihazla su kaçağı bulma işleri yapan su tesisatçı firmamızda kamera sistemleri , dinleme cihazları ve termal kamera sistemleri ile servis veriyoruz. Çözüm Tesisat Bayrampaşa şubesini arayarak aynı gün içinde garantili hizmet alabilirsiniz.

Piyasada pek çok firma görebilirsiniz bunlar çeşitli fiyatlarla kafanızı karıştırabilir bu duruma açılık getiriyoruz ucuz fiyat verip onarımdan size fazla fiyat vererek dengeleme yaparlar veya yetersiz cihazları nedeni ile sadece temiz su borusu kaçaklarına bakanlar ucuz fiyat verebilir. Bu yazımı o kişilerde okuyodur 65 , 75 e su kaçağına gideceğinize bir iç takım veya musluk değiştirin daha fazla para kazınırsınız hemde insanları mağdur etmezsiniz. Bizim fiyatımız 99 TL dir indirim yapmak zorunda kaldık çünkü pek çok müşteri fiyata bakara bu tür tezgah altı çalışanların mağduru oluyor.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespit Firmaları

Bayrampaşa robot cihazla su kaçağı bulma zemin altından gelen seslere yönelik etkili kameralı su kaçağı tespiti ile yardımcı olabilir. Banyo tavanı ve duvarından lağım suları akıyor gibi şikayetlerde üst kattaki sistemlerin atık borularında ek görüntülü incelemeler yapılabilir. Uzunca elektronik kablolara sahip robot cihaz ile sızma yerleri hemen bulunurken, onarımlara da geçebiliriz. Bayrampaşa robot cihazlı su tesisatçı kullandığı metotlar %100’e yakın doğru analiz yapan cihazlardan oluşmaktadır. Pas üretimi yapan şebeke borularında damlatmalar olabilir. Hani bir süreliğine tatil için evi terk edersiniz ve bataryaları kullanmazsınız, galvaniz alaşımlı borularda paslanma belirtileri görülebilir. Akan ve damlayan suların yerleri bazen belli olurken bazen ise duvar ıslaklıkları kendisini gösterebilir. Özel metotlar ile su kaçağı bulan firmalar bu tür su sızıntıları için beton ıslanmaları, ses türü açısından dinleme aygıtları ve hatta pas yerlerini bazen bulmamıza yardımcı olan termal cihazlar ile araştırma yapabilir. Bulunan sorunlar hemen ortadan kaldırılacaktır.

Bayrampaşa robot cihazla su kaçağı bulma su tesisat dolaşım sistemlerinde özel dinleme mekanizmaları ile yerlerini bulabilir. Seslerin çıkış yerleri, ilerleme sırasında farklar, bina yüzeylerindeki ıslaklıklar gibi faktörler yalnızca ses analizleri ile bulunabilir. Betonu yıkmadan, fayansları matkap ile kırmadan su kaçağı bulan tesisatçı ve onarım aşamalarını hemen yapabilen firmamız her zaman buradadır. Sırf analiz yönü yüksek ve doğru tespitler yapabilen cihazlar ile donatılmış personelimiz arasında duvar ustası çalışmaları yapabilecek çalışmalarımız da vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


TIKLA ARA ☎ 0212 544 36 75